Virusas nesustabdė Erasmus+ projekto „Living Beside the Water“

Kovo 15–19 dienomis mūsų gimnazijos mokiniai ir mokytojai po beveik metus trukusios pertraukos ir vėl susitiko su Erasmus+ projekto „Living besides the water““partneriais iš Čekijos, Graikijos, Ispanijos, Italijos ir Portugalijos. Šį kartą susitikimas vyko Čekijoje, Primary School of Dr. M. Tyrs, Ceska Lipoje . Tiesa, tai buvo ne gyvas, o virtualus susitikimas. Nors ir neteko pajusti gyvo bendravimo džiaugsmo, bendrystės dvasia tvyrojo visą susitikimo savaitę. Gal būt prie šio jausmo prisidėjo ir benri Covid -19 pandemijos išgyvenimai. Visą savaitę mokiniai pristatinėjo savo namų darbus: supažindino su savo gyvenamosios vietos istoriniais faktais, pristatė kurtas lėles – talismanus ir pasitelkdami savo vaidybinius gebėjimus pasakojo apie vandens svarbą žmogaus gyvenime, mokėsi kurti prezentacijas, naudodami įvairias IKT įrankius. Kiekvieną dieną mokiniai ir mokytojai siuntė vienas kitam šypsenas ir vilties kupinus žodžius, išreikšdami viltį susitikti greitu metu gyvai.

Projekto koordinatorė Loreta Jankūnienė

Virtualaus susitikimo prezentacija „The water factor in terms of history“

Lėlė – talismanas:

Kauno Rokų gimnazijos spektaklis „Tavo pasirinkimas“:

Lėlės-talismano pristatymas: https://www.storyjumper.com/book/read/78194275/60350aa63c8ab

Interviu po susitikimo: