Rid rid margutis

Tokiu pavadinimu Kauno Rokų gimnazijos pradinukai, lankantys kalbos ugdymo pratybas, surengė kūrybinių darbų parodėlę. 1-2 klasių mokiniai margutį puošė ne tik tradiciniais puošimo elementais – saulutėmis, brūkšneliais, taškeliais, bet ir savo vardo ar pavardės raidėmis. Vyresnieji mokėsi, kaip margutį pavadinti kitais žodžiais-sinonimais. Pasirodo, kad margutį galima margučiuku, margutėliu, mirguliuku, sukučiu, bukučiu, vikruoliuku, kiškio dovanėle ir dar prašmatnesniu vardu pavadinti… Dar išmoningiau mokėsi savo vardo raidėmis išgauti raštą ar eilėraštį apie Velykas parašyti. Štai kokie gražūs vaikų, belaukiančių šventų Velykų, kūrybiniai darbeliai! Jais pasidžiaugti kviečia logopedė, specialioji pedagogė Jadvyga Jokubauskienė, nes kaip rašė poetė Zita Gaižauskaitė, „dirvonai nupliko, ištirpo skrebučiai. Sulaukėm Velykų, atrieda margučiai“.