Karjeros diena

Vasario 4 dieną nuotolinė karjeros diena Kauno Rokų gimnazijoje įvyko! Gimnazistai susitiko su skirtingų aukštųjų mokyklų atstovais. Trumpa karjeros dienos apžvalga:

KTU Talentų akademija „Gifted“. Universitetas – ne tik mokslo žinių teorija. Tai kūrybingos, aktyvios bendruomenės telkimas. Čia ieškoma talentų. Jie skatinami plėsti neįtikėtinas galimybes, nebijote įgyvendinti įvairiausius užmojus.

KTU „Kaip kuriamas 3D žaidimas?“. Ragina suklusti – tas, kas gali atrodyti nerimta arba tik malonus užsiėmimas, gali tapti jūsų profesija, kuria puikiai realizuosite savo troškimus bei lūkesčius.

KTU „Jūs galite kurti, arba Jūs galite (pa)taisyti! Technologijos žmonėms“. XXI amžius – technologijų ir inovacijų amžius, todėl būsimiems studentams yra begalinės galimybės rinktis bei studijuoti įvairias mechatronikos inžinerijos specialybes. Išmanių bei intelektualių specialistų pasaulio darbo rinkai labai reikia.

KTU „Aš – ateities talentas darbo rinkoje“. Lektorės Živilės Stankevičiūtės teigimu, po 10-15 metų kone 80 procentų pasaulyje bus tokios profesijos, kurios šiandien dar neegzistuoja. Todėl žmogus turi nuolat mokytis, sugebėti persiorientuoti rinkoje.

VDU „Ką veikia psichologai?“. Nors ir išmaniosios technologijos užima didžiąją dalį žmogaus gyvenimo, nors ir žmogus geba kurti ir valdyti sudėtingiausius IT procesus, ar robotus, tačiau šalia reikalinga ir kita, bene svarbiausia, atsvara – tai žmogaus emocinis intelektas, harmoninga asmenybės būsena, kad pasaulyje vyrautų darna ir taika.

Kauno kolegija „Tavo pasirinkimo kelias“. Žmogus visada turi ieškoti, analizuoti, kritiškai vertinti, nes jūsų, gimnazistai, pasirinkimas yra tik jūsų. Ir visada galite rinktis. Mokymosi procesas nėra baigtinis, jis tęsiasi visą gyvenimą.

Socialinių mokslų kolegija  „SMK ir patyriminio mokymosi galimybės“. Lektorė Inga Bilinskienė patarė rinktis universalų variantą, kuris leidžia išgyventi bet kokiomis aplinkybėmis, net ir pandemijos.

VDU „Ar man būti psichologu (-e)?“ Lektorius Tadas Vadvilavičius  susitikimo metu griovė mitus, gaubiančius psichologo profesiją ir darbo specifiką.

Rokų gimnazijos mokytojas Audrius Beleškevičius pristatė mokiniams astrofizikos ir astronomijos įdomybes.