Kalėdų viešnia aplankė ir mūsų gimnaziją

Artėjant Kalėdų šventei vis girdėdavom, kad šiais metais jos bus kitokios. Spėliojome, kas keisis. Gal būt bus pristabdytas kalėdinio interjero puošimo „Sveika gyva, Kalėdų viešnia!“ konkursas.  Nerimavome, ar pavyks pasitikti šventes, kai gimnazijoje neliko mokinių, nes jie buvo didieji mūsų kalėdinių dekoracijų kūrėjai. Svarstėme, ar tęsti tradicinį gimnazijos puošimą. Bet, juk Kalėdos gyvena širdy. Ir ten jos visai nepasikeitė. Mes laukėme jų šiais metais taip pat, kaip ir daugelį metų. Tik šį kartą Kalėdų dekoracijos taip pat išėjo į lauką, kur laikantis saugaus atstumo galima buvo pajusti šventės alsavimą. Prisimindami, kad Kalėdos – stebuklų laikas, kai net gyvūnai gali kalbėti, nutarėme prakalbinti vaikiškų pasakų herojus ir pakviesti juos į šventinį improvizuotą karnavalą. Todėl mūsų interjero puošimo tema šiais metais buvo „Eime į karnavalą, pašoksime kartu!“

Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla, konkurso „Sveika gyva, Kalėdų viešnia!“ organizatoriai, atsižvelgdami į saugumo reikalavimus, konkurse pasiūlė įvertinti mokyklų pagrindinio įėjimo, eksterjero šventinį dekorą. Už originaliausią, įdomiausią, netikėčiausią puošybą kvietė balsuoti internetu. Džiaugiamės, kad ir šiais metais Rokų gimnazija tapo šio, 47-tus metus organizuojamo, konkurso laureate. Nuoširdžiai dėkojame mūsų gimnazijos mokiniams ir jų tėvams, abiturientui Rokui Katkevičiui ir jo komandai, visoms pradinių klasių ir kitų dalykų mokytojams, administracijai ir aptarnaujančiam personalui,  padėjusiems kurti linksmas kalėdines dekoracijas. Tik jų dėka gimnazija ir vėl kvietė švęsti Kalėdas.

Na, o tuos, kas nespėjo pamatyti pasipuošusios gimnazijos, kviečiame į virtualią galeriją.

Loreta Jankūnienė ir Vilija Diedonienė