Belaukiant Velykų...

Sekmadienį švęsime šv. Velykas, todėl labai svarbu sužinoti, puoselėti ir prisiliesti prie velykinių papročių ir tradicijų. Kaip smagu ar mažam, ar dideliam numarginti įvairiausiais raštais ir spalvomis margutį. Todėl prieš atostogas Didįjį penktadienį Rokų gimnazijos 1a klasės mokinukai ir Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos 2a klasės mokinukai bendradarbiaudami nuotoliu būdu susitiko vieni su kitais ir patapo velykiniais zuikučiais. Smagiai pasilabino sušokdami ančiukų šokį, susipažino su Velykų papročiais ir sužinojo, ką reikia daryti, kad būtum laimingas, kas tavęs laukia, Velykų rytą, jei geras buvai? Na , o svarbiausiai sužinojo kokias reikia rinktis spalvas ir raštus, marginant margutį, o šias žinias jiems perdavė mokytoja Edita iš Viduklės. O kur dar sveikinimų rašymas, eilėraščių rimavimas apie Velykas ir žinoma Kahoot žaidimas. O kaip smagiai velykiniai zuikiai sužaidė estafetes, surado paslėptą siurprizą. Ir taip smagiai užbaigėme dar vieną savaitėlę ir keliaujame linksmi ruoštis Velykoms. Visus su artėjančia pavasario švente!