Paukščių parodoje „Atkurtai Lietuvai 100“

Savaitgalį su mama apsilankėme Paukščių parodoje „Atkurtai Lietuvai 100“. Vos įžengus į Aleksandro Stulginskio universiteto parodų paviljoną Nr.3, mus pasitiko trys dideli meškinai. Jie buvo skirti dovanoms už gražiausius piešinius. Mūsų gimnazijos, 3b klasės vaikai irgi dalyvavome, piešinių konkurse – parodoje. Už dalyvavimą ir pastangas visi mokiniai gavo pakvietimus, atėję vaikai buvo apdovanoti gražiomis knygutėmis ir atminimo medaliais, bei linksmais „Cirko sala“ cirko pasirodymais su balandžiais ir kitais gyvūnais. Truputį pasivaikščiojom, pamatėm vištų, balandžių, gaidžių, triušių. Vieni paukščiai atrodė paprasti, kiti kuoduoti, margi, ilgakakliai, raibi, mažučiai ar didžiuliai.

Mažo cirko arenoje įvyko apdovanojimų ceremonija ir prasidėjo cirko žvėrelių pasirodymas. Balandžiai lipo lankais, kamuoliu, katinėliai šokinėjo ant strypelių, o linksmas šuniukas pavogė vedėjos dešrelę, važiavo paspirtuku ir riedlente. Tada mane pakvietė į sceną atlikti magišką triuką su triušiu. Buvo šaunu!!! Vedėja paklausė kokį vardą jam duočiau. Pūkis. Norėčiau tokio namie 🙂

Pasivaikščiojom dar parodoje. Buvo džiugu atrasti parodoje savo ir klasiokų darbus tokioje gausybėje piešinių. Parodoje pamatėme: žąsų, stručių, ančių ir net puikavosi du baltieji povai ir juodoji gulbė.

Pasirodymų areną vėl apsupo vaikai. Į ją paleido tris rudas antytes ir šuniuką. Jis buvo labai geras piemuo ir parodė kaip reikia ganyti paukščius. Vyras sakė, kad šuniukai geriau susitvarko su antyčių ganymu nei žmonės ir greičiau jas suvaro į gardus. O mama pajuokavo, kad jai reikia tokio šuniuko mane ganyti, kai užsibūnu su draugais lauke. Gal man ir toliau būti​ dar labiau išdykusiu? Labai norėčiau šuniuko 🙂

Ditas Ivanauskas 3b klasės mokinys
Mokytoja Vaiva Barauskienė