Rugsėjo 1-oji

Ta diena – lyg gėlė, ji žydi
Dar įkaitusi nuo vasaros saulės.
Atsiversi dieną lyg knygą.
O toj knygoj – kitas pasaulis.
Knygos puslapiuose paukščiai gieda,
Knygos medžiuose žodžiai šneka,
O diena lyg jurgino žiedas,
Lyg gėlėm nubarstytas takas.

Štai tokiais J. Degutytės žodžiais Kauno Rokų gimnazija pasitiko naujus 2017-2018 mokslo metus.

Tai bus metai, atversiantys mokiniams ir mokytojams daugiau galimybių atrasti save, pažinti draugus, pamatyti pasaulį. Tai bus metai, kur kiekviena diena skatins visą bendruomenę kartu veikti vardan mūsų gimnazijos mokinių asmeninės ūgties. Tai bus metai, kuriuos sutinkame į valstybės atkūrimo šimtmetį įžengiančioje Lietuvoje.
Rugsėjo 1-osios proga savo sveikinimo kalboje Lietuvos respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė rašė „Šiandien Jūs, mokslo atstovai, tęsiate valstybės kūrėjų kelią – toliau savo žiniomis, laisvu ir kūrybingu mąstymu stiprinate ir auginate Tėvynę. Tai didelis tikslas, kuriam prireiks daug kantrybės ir išminties, tačiau Jūsų tobulėjimas ir pažinimas bus prasmingiausia dovana naują šimtmetį pasitinkančios mūsų valstybės ateičiai“. Tad tikimės, jog šie žodžiai įkvėps mus būti atsakingais už gražų Lietuvos rytojų.

Gėlių jūra, pasipuošę mokiniai, besišypsantys mokytojai, svečiai ir tėveliai, prasmingi padrąsinantys žodžiai – visa tai skatina tikėti, jog šie mokslo metai visiems taps visos bendruomenės atradimų, įdomių patirčių, svarbių laimėjimų laiku, todėl reikia neprarasti įkvėpimo mokyti ir smalsumo mokytis!