Išvyka į Lenkiją, Krokuvą

2017 m. gegužės 29 – birželio 2 dienomis mūsų gimnazijos mokiniai buvo išvykę į Lenkiją, Krokuvą, įgyvendinti Lietuvos – Lenkijos jaunimo mainų fondo finansuojamą projektą „POLITE: Polish – Lithuanian experience“. Išvykos metu mokiniai dirbo komandoje kartu su Diwinity mokyklos moksleiviais iš Lenkijos. Pagrindinė užduotis buvo sukurti filmą apie patyčias. Kartu dirbdami mokiniai kūrė scenarijų, dalinosi vaidmenis ir atsakomybes, filmavo ir paruošė filmą, kurį peržiūrėti galite čia: https://www.youtube.com/watch?v=h9eADiy1jT8&t=10s

Be to, mokiniai dalinosi savo idėjomis ir tobulino bendradarbiavimo įgūdžius bei anglų kalbos žinias, nes tarpusavyje kalbėjo anglų kalba. Turėjo galimybę pasivaikščioti po miestą, pasigrožėti jo senamiesčiu ir aplankyti Vavelio rūmus.

Projekte dalyvavo 8 ir I gim. klasių mokiniai: Bacevičius Dominykas, Bobinaitė Gabrielė, Buinickas Matas, Katkevičius Rokas, Kvedaravičiūtė Laurinta, Tuskevičiūtė Monika, Survila Jonas, Pinkevičius Mantas, Orlaitė Martyna, Zubavičiūtė Gabija. Mokinius lydėjo lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Sandra Šimoniūtienė ir anglų kalbos mokytoja Modesta Motijauskienė.

Visi dalyviai džiaugiasi atliktu darbu, galimybe aplankyti kitą šalį, susipažinti su naujais žmonėmis. Projektas suteikė puikią galimybę plėsti savo akiratį ir rasti draugų tolimesniam bendradarbiavimui.