Nuoširdus AČIŪ mokiniams, garsinantiems Rokų gimnazijos vardą Kauno mieste

Visas mokytojo pasididžiavimas – mokiniai, jo pasėtų sėklų dygimas. Žemė pavasarį pasipuošia žiedais, o Rokų gimnazijos moksleiviai medaliais ir garbės raštais:

Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų mergaičių (9-12 klasių) komandinėje matematikos olimpiadoje III vietos laimėtojos: Jovita Tamošiūnaitė (I kl.), Radvilė Saveraitė ( II kl.), Ineta Pieniauskaitė ( III kl.) ir Žymantė Saveraitė ( IV kl.).

Kauno miesto matematikos 5-12 klasių kūrybinių darbų konkurso „Kelionė į matematikos šalį“ II vietos laimėtojai 9-10 klasių tarpe Naglis Rimša, Viktorija Petravičiūtė (II kl.)

Kauno miesto matematikos 5-12 klasių kūrybinių darbų konkurso „Kelionė į matematikos šalį“ III vietos laimėtojas 5-6 klasių tarpe Matas Karmazinas ( 6a kl.)

Nuoširdus AČIŪ mokiniams, garsinantiems Rokų gimnazijos vardą Kauno mieste.