3a klasės bendruomenės žygis nepramintais Jiesios kraštovaizdžio takais

Įsibėgėjus gegužei Gabijos tėvelis sukvietė 3a klasės mokinius ir jų tėvelius į žygį. Žygį pradėjome Rokų gimnazijos stadione. Gabijos tėvelis Žydrūnas pravedė žygeiviams instruktažą ir prasidėjo žygis po Jiesios kraštovaizdžio draustinį. Teko kilti ir leistis nepramintais Jiesios kraštovaizdžio takais ir takeliais, įveikti nevieną kliūtį. Keltis per Jiesios upę. Čia pravertė ne tik jėga, bet ir drąsa nesušalti brendant per šaltą Jiesią. O kiek dar netikėtumų teko patirti mokinukams. Vaikai pasakojo, kad matė bebrą, lapės olą, stirną. Koks nuostabus jausmas semtis patirties gamtoje kartu su savo mamytėmis ir tėveliais!

Pagaliau pasiekta Jiesios kraštovaizdžio atodanga. Metas bendrai nuotraukai. Vaizdas nuo atodangos nerealus. Kas turi aukščio baimę – nepatartina artintis. Žygį tęsėme toliau. Smagu, kad su mumis buvo ir „fotožurnalistė“ – Kristupo mamytė Virginija, kuri fiksavo kiekvieną žygeivių akimirką. Nepastebėjome, kaip atėjo vakaras. Ir vėl mes sugrįžome į tą vietą, nuo kurios ir pradėjome savo žygį – Rokų gimnazijos stadioną. Nors ir pavargę, mieguisti ( beje žygis baigėsi artėjant vidurnakčiui), bet visi laimingi būdami kartu.

Ačiū mūsų žygio vadui Gabijos tėveliui Žydrūnui už puikų žygio organizavimą ir pravedimą.

Iki kito karto!