Konkurso „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji Biblijos paveikslai 2017“ laureatai!

2017 metų konkursas moksleiviams „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji Biblijos paveikslai“ – jau penktasis, kurį organizuoja Lietuvos Biblijos draugija ir Lietuvos katechetikos centras bendradarbiaujant su Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija. Tai puikus būdas suburti vaikus bendram siekiui kūrybingai ir įdomiai atskleisti Šventojo Rašto išmintį ir grožį. Šiame konkurse dalyvavo Kauno Rokų gimnazijos 5-8 klasių mokinių kūrybinė komanda iš 17 narių. Jai talkino tikybos vyr. mokytoja Inga Graužinienė ir bibliotekos vedėja Rasa Baranauskaitė.

Pasirinkus temą „Kur manoji žemė?“, išgryninus kūrybines idėjas, nufotografavus, darbas išsiųstas organizatoriams. Atrinkti darbai buvo patalpinti Lietuvos biblijos draugijos facebook‘o paskyroje ir už juos raginama balsuoti renkant foto Populiariausio gyvojo paveikslo nominacijai. Tris savaites vykęs balsavimas baigėsi ir buvome pakviesti gegužės 23 d. į Vilnių, Lietuvos nacionaliniame dramos teatre vykusį respublikinio konkurso „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji Biblijos paveikslai 2017“ finalinį renginį.

Visų mūsų dideliam džiaugsmui buvo pastebėti ir įvertinti. Apdovanojimų ceremonijoje mokiniams įteiktas dvigubas apdovanojimas – III vietos ir Populiariausio gyvojo paveikslo nominacijos diplomas. Mokiniai apdovanoti atminimo dovanėlėmis, diplomais. Po apdovanojimų finalininkai buvo pakviesti stebėti spektaklį pagal K. Binkio pjesę „Atžalynas“.

Dėkoju visiems, kurie balsavote už šią Kauno Rokų gimnazijos foto facebook‘o paskyroje, palaikėte mus ir tikėjote sėkme.

Tikybos vyr. mokytoja Inga Graužinienė