Paskutinę Joninių savaitę pamokos Rokų gimnazijos 5-III (11) klasėms prasidėdavo 9.00 val. Mokytojai buvo parengę netradicinių užduočių, o mokiniai per „Teams“ platformą pateikdavo atsakymus ir kūrybinius sprendimus.

Kasdien vis kita klasė gimnazijos kieme susitikdavo su klasės auklėtoju atsisveikinti ir bibliotekai grąžinti vadovėlius. Tomis valandėlėmis, pavadinimu „Pagauk mane, Vasara!”, klasės „Art of housting“ būdu aptarė 2020-2021 mokslo metus ir šnekėjosi, ko tikisi iš ateinančiųjų. Vieni mokiniai piešė, klijavo, kiti piknikėlį rengė, treti keliavo ir sportavo.

Savaitės veiklaraštis

Birželio 16 d. „Švęskime su daile“. Mokiniai namuose ruošė karpinių koliažus „Pagauk mane, Vasara!“, fotografavo ir per „Teams“ siuntė mokytojui.

Birželio 17 d. „Švęskime su muzika“. Kiekviena klasė namuose parengė vasaros dainų grojaraštį, sudarė dainų TOP10 ir pateikė mokytojui.

Birželio 18 d. „Švęskime sveikai“. Mėgstamiausio vasaros patiekalo gaminimas, fotografavimas, receptų rašymas ir receptų knygos „Pagauk mane, Vasara!“ rengimas.

Birželio 21 d. „Švęskime linksmai ir aktyviai“. Vaikščiojimo diena su sveikatinimosi užduotimi: 1) nueiti 2 km pasirinkta kryptimi su judėjimo atstumą fiksuojančia išmaniąja programėle; 2) kelionės metu nufotografuoti gražiausią kraštovaizdį ar vasarišką objektą; 3) išsiųsti mokytojui telefono ekrano nuotrauką ir vaizdingą nuotrauką per „Teams“.

Birželio 22 d. „Švęskime saugiai“. Tai ir apmąstymo diena. Mokiniai namuose kartu su mokytoju per programėlę www.menti.com sukūrė klasės minčių žemėlapį, o vakare pažymėjimų teikimas baigusiems progimnazijos (8 kl.) ir pagrindinio ugdymo (II (10) kl.) programas.

Birželio 23 d. „Tegyvuoja vasara!“ Susitikimų diena. Linksmai ir… saugiu atstumu.

Žurnalistų būrelis